ÜRÜNLERİMİZ

Konteyner Yapılar

1975 yılından beri sektöründe öncü olan Treysan, proje bazlı esnek tasarım ve üretimleriyle yüksek kalite, uzun ömürlü ve işlevsel konteyner yapılar sunar. Tekil konteyner modüllerinden çok katlı kompleks bina çözümlerine farklı ölçeklerdeki yapı ihtiyacını karşılar. Konteynerlerin ana taşıyıcıları bükme siyah çelik profillerden oluşur, iç ve dış duvarları sandviç veya kompozit panel ile kaplanabilir, kompozit panel karkasları (RoboPanel) galvaniz çelik sactan imal edilir. Konteynerlerin taban ve tavan şaseleri içerisine istenilen özellikte izolasyon malzemesi kullanılabilir. Taban kısmında izolasyon kullanılabilme özelliği ile zeminden gelecek olan soğuğun önüne geçilebilmektedir. Konteynerler kurulumunda düzgün atılmış temel üzerine şap atma ihtiyacı doğmaz, ayrıca beton bloklar üzerine kurulumu yapılabilir, bu özellikleri ile kullanıcılara maliyet kolaylığı sağlamaktadır.

Gelişmiş mühendislik çözümleri ve yüksek teknoloji özel RoboPanel kaplama sistemi ile talep edilen sürede ve miktarda tüm iklim koşullarına uygun şekilde, çok katlı (2,3 veya 4) olarak üretimi ve kurulumu yapılabilen konteynerler üst üste kurulum imkanı ile saha alanından tasarrufu sağlar. Konteyner modüller, birleştirerek daha büyük hacimler elde etmede esnek olanaklar sağlar.

Konteyner yapılar üretim planlaması, nakliye şartları ve montaj saha şartlarına istinaden demonte ya da kurulu olarak üretilebilir. Nakliye maliyetlerini azaltabilmek adına demonte sevk edilebildiği gibi, sahada montaj süresi ve maliyetlerini azaltmak için kurulu olarak da sevk edilebilir.

Proje gerekliliklerine, iklim koşullarına ve son kullanıcının talep ettiği teknik özelliklere göre belirlenen malzeme ile üretilen konteyner yapılar, yangına dayanım, yüksek ısı ve ses yalıtımı gibi özellikleriyle müşteri taleplerini tam olarak karşılar. Ayrıca Treysan'ın kaliteli ve bütünsel hizmet anlayışı kapsamında konteynerler için mobilya, iklim kontrol sistemleri, yangına algılama ve güvenlik sistemleri, internet ve telefon altyapıları sağlanabilmektedir.

Kullanım Amaçları

Ofisler, Konaklama Alanları, Mutfak ve Yemekhane Alanları, Yatakhane Yapıları, Çamaşırhane, Duş ve WC, Islak Hacim Hijyen Üniteleri, Laboratuvarlar, Klinikler, Yoğun Bakım Odaları, Acil Yerleşim (Doğal Afet, Mülteci) Üniteleri, Çok Amaçlı Sosyal Tesis Yapıları, Güvenlik Kabinleri, Soğuk Hava Depoları, Mobil Depo Alanları ve benzeri

"Sektörünün lider markası dünyanın her yerinde yoluna emin adımlarla devam ediyor"

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.