Yönetim Teknolojilerimiz

Treysan sahip olduğu kaynakları etkili ve verimli kullanmak üzere kendi yönetim teknolojilerini geliştirmiştir. Kurum içi yönetim, kurumlar arası yönetim ve müşteri ilişkileri yönetiminde planlama, örgütlenme, yönetme, koordinasyon ve denetim aşamalarını ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ile belgelendirmiş ve her aşamaya entegre etmiştir. Sektöründe ilk “Kalite Güvence Belgesini ” almayı başaran Treysan, uygulamalarını Toplam Kalite Yönetimi boyutuna taşıyarak “Mükemmelik Modeli”nin (European Foundation for Quality Management) uygulama ve entegrasyonu için gerekli çalışmaları devam ettirmektedir.

Treysan Kalite Kontrol Departmanı’nın öncülüğünde yürütülen Sürekli İyileştirme Çalışmaları ve Operasyonel Mükemmellik Çalışmaları kapsamında her birim ve personel üzerine düşen görevi başarıyla tamamlamakta ve daha ileriye taşımaktadır.

Üretim Teknolojilerimiz

Yüksek kalite ve teknolojiyle üretim yapan Treysan, üretim teknolojisi ve kapasitesini teknolojik yatırımlarıyla sürekli desteklemektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan Treysan, yeni ve yenilikçi ürünlerini istenen zamanda, istenen kalitede, istenen miktarda ve uygun fiyat/ performans düzeyinde sunmak için çalışır.

Üretim teknolojisini sürekli geliştiren Treysan, farklı tipte profillerin çeşitli konfigürasyonlarda kaynaksız ve cıvatasız bir şekilde birleştirilmesinden oluşan robot teknolojisi ile üretilen ROBOTRUSS (çatı makasları) ve ROBOPANEL (duvar panelleri) kaynaksız üretim teknolojisi ile, hem %25’lere varan malzeme tasarrufu yapmakta hem de tasarım ömürleri uzun ve paslanmaya karşı dayanıklı ürünler üretmektedir.

Galvaniz sacdan hafif çelik olarak üretilen Robotruss Makas Sistemleri, ağır çelik kullanılarak üretilen makas sistemlerine alternatif getirmiştir.

Treysan, iç-dış duvar panel karkaslarını da Robotruss Makas Sistemleri’nde olduğu gibi, üstün otomasyon teknolojisiyle üretmektedir. Robopanel adı verilen bu iç-dış panel karkasları ile istenilen boyutlarda, istenilen kapı ve pencere boşluklarında çok çeşitli konfigürasyonlar oluşturmak mümkün hale getirilmiştir. Robopanel adı verilen bu iç-dış panel karkasları ile istenilen boyutlarda, istenilen kapı ve pencere boşluklarında çok çeşitli konfigürasyonlarda oluşturmak mümkün hale getirilmiştir.

Bu teknoloji ile ürünlerin tasarım ömürleri arttırılmış ve kaynaklı birleşimlerde karşılaşılan kaynak kopmaları ve paslanmalar önlenmiştir.

Treysan yönetim sisteminin bir parçası olan Sürekli İyileştirme Çalışmaları kapsamında üretim teknolojilerini geliştirmek için Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlar devam etmektedir.

Üretim yaparken ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi gerekliliklerine tam uyum sağlayan Treysan, sürdürülebilirlik çalışmaları ile çevre bilincini arttırarak atık geri dönüşüm, gereksiz enerji kullanımını önleme ve geri dönüşüme katkıyı görev benimsemiştir.