Başarılarla Dolu 48 Yıl

VİZYONUMUZ

Ana faaliyet alanında “Paydaşlarının Memnuniyeti” ve “Ürün-Hizmet Kalitesi” eksenlerinde; öncü ve yenilikçi firma olmak

MİSYONUMUZ

“Treysan, büyüyen ve gelişen dünyamızda yaşam ve iş tarzına uygun; hatasız, zamanında ve kalite beklentilerini aşan prefabrik çelik yapı ve sistem çözümleri sağlar.”

DEĞERLERİMİZ

Treysan olarak,

  • Paydaşların kazanç ve memnuniyetini sürekli arttırarak, hedef, verimlilik ve yetkilendirme odaklı gelişim gösterme,

  • Ürün döngüsü içerisinde insan ve kaynaklara duyarlı yaklaşım ve saygı duyma,

  • Dürüstlük ve güvene dayalı iş birlikleri kurma,

  • Sosyal sorumluluk bilinciyle davranma

değerlerimize sahip çıkarak geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz..

HAKKIMIZDA

IC Holding şirketleri arasında yer alan Treysan Prefabrik ve Çelik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1975 yılında Ankara'da kurulmuş olup, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden katılımcı bir yönetim yaklaşımı ile faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan günümüze Treysan, proje bazlı dizayn ve üretimi ile sektöründe Türkiye lideri ve dünyanın sayılı firmalarından biri olmanın verdiği gururla, 5 kıtaya yayılan güçlü bir erişim ile üretiminin yaklaşık %75'ini dış pazarlara ihraç ederek birçok farklı kilit sektöre hizmet vererek yoluna devam etmektedir.

60.000 m² ana yerleşkesi içerisinde 19.200 m²’lik kapalı üretim tesisleri, açık ve kapalı depo alanları, idari ofis binaları ile 150’den fazla çalışanı ile dünya genelinde yakaladığı başarılı marka bilinirliğini korumak adına geliştirdiği üretim ve yönetim teknolojileri ile çağımız gerekliliklerine uyum sağlayarak emin adımlarla ilerlemektedir.

Treysan, Ankara`da yer alan yüksek teknolojiye sahip fabrikasında ürettiği yüksek kaliteli ürünlerin yanı sıra, tasarım, mühendislik çözümleri, kurulum, satış sonrası servis, lojistik, mobilya ve ekipman temini, yangın algılama ve söndürme sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ve devreye alma hizmetleri vermektedir.

Treysan çözümleri, tasarım ömürleri sayesinde farklı projelerde çok uzun süre kullanılabildiğinden, ister kalıcı endüstriyel tesis isterse geçici bir mobilizasyon projesi için olsun, müşterileri tarafından prefabrik ürünlerden ziyade gerçek bir yatırım olarak görülmektedir.

Treysan, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere organize olur ve taahhütlerinin tümünü zamanında yerine getirme prensibi ile hareket eder.

Treysan, 18 yılı aşkın süredir Kazakistan’da bulunan şubesi ile de bölgede önemli bir yere sahiptir.

Treysan Dış Ticaret A.Ş.: Türkiye lideri ve dünyanın sayılı firmalarından biri olmayı başarmış Treysan, prefabrikte olan başarısını dış ticarette de sürdürmek amacıyla 2004 yılında Treysan Dış Ticaret’i kurmuştur. Küresel marka bilinilirliğini arttırarak, her geçen gün müşteri ağını genişleterek prestijli projelerde kilit çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

"Sektörünün lider markası dünyanın her yerinde yoluna emin adımlarla devam ediyor"

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.

TREYSAN PREFABRİK ÇELİK YAPILAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

YÖNETİMİ

MEHMET DÖNMEZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

RUHİ YAMANER

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

YALÇIN ÖZTÜRK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

ÖZGÜR HAMDİ ONAT

GENEL MÜDÜR

TREYSAN DIŞ TİCARET A.Ş.

YÖNETİMİ

MEHMET DÖNMEZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

RUHİ YAMANER

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

YALÇIN ÖZTÜRK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ