HİZMETLERİMİZ

En zorlu koşullarda dahi hizmetlerimizle ürünlerimizi destekliyor, beklentilerinizi aşıyoruz.

Projeleriniz için en uygun çözüm önerilerini en geniş hizmet yelpazesi ile sizlere sağlıyor ve üstün kalite ilkemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile güvenilir bir tedarikçi olarak yerimizi koruyoruz.

Tasarım ve Mühendislik Çözümleri

Treysan’nın deneyimli ekipleri, talepleri ve ihtiyaçları en iyi karşılayan ergonomik, ekonomik ve kaliteli tasarım çözümleri tasarlar. İnovatif mühendislik çözümleri nakliye, montaj ve bakım kolaylığı sağlayan çözümler üretir. Gelişmiş yazılım teknolojileri ile inşaat, elektrik ve mekanik işleri entegrasyonunu sağlar. Uluslararası kalite standartlarına uygun esnek tasarım ve buna uygun malzeme seçimleri ile tüm coğrafyalarda prestij projelerde yer almaktayız.

Üretim

Treysan; kaliteli, hızlı ve proje bazlı özel çözümlerini uluslararası sertifikalı gelişmiş teknoloji makine parkuru ve üretim teknolojileri ile üreterek prestij projelere değer katar. Sektöründe öncü olan Treysan, Ar-Ge ve yatırım çalışmaları ile her geçen gün üretim stratejisini geliştirmektedir.

Montaj

Her türlü ayrıntının düşünülerek tasarlandığı çözümleriyle Treysan, montaj kolaylığı sağlayan modüler sistemleri ve deneyimli ekipleriyle montaj ve devreye alma sürelerini kısaltarak avantaj sağlamaktadır.

Mobilya & Endüstriyel Ekipman

Treysan, üstün hizmet anlayışı ve proje bütünlüğü yaklaşımı ile proje gereksinimlerine uygun özellik ve adette mobilya ve ekipman tedarik hizmeti sunmaktadır.

Proje Yönetimi ve Planlama

360 derece proje yönetimi entegrasyon sistemi ile tüm birimler arası ve projenin her aşaması için planlama yapılır. Kurum içi ve kurumlar arası koordinasyon tam zamanlı ve doğru organize edilerek hedeflenen teslim sürelerine uyulur. Sürecin her aşaması şeffaf raporlama ile müşteriye sunulur. Treysan kalitesinden ödün vermeden en uygun çözümlerini taahhüt ettiği zamanda teslim eder. Özelleşmiş barkod sistemi ile üretimi, paketleme ve montaj aşamalarında zaman tasarrufu sağlar.

Lojistik

Treysan, 5 kıtada 85’den fazla ülkede tamamladığı projeleri ile -geniş bir lojistik ağına sahiptir. Uluslararası standartlara uygun paketlenen ürünler kara, deniz ya da hava yolu ile projeye en uygun çözümlerle -ilgili sahaya sevk edilir.

Devreye Alma ve Bakım

İnşaat ve kurulum süreçleri tamamlanmış olan projelerin test ve onay işlemlerinde şeffaf raporlama yapılır. Teslim edilen proje ile ilgili bakım ve onarım prosedürleri hazırlanarak proje kullanıcıya teslim edilir.

Anahtar Teslim Kamplar

Anahtar teslim proje teslim modeli ile Treysan, müşterileri için tüm hizmetleri sunarak zaman ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlarken aynı zamanda güçlü iç koordinasyonu ile süreçleri eksiksiz tamamlamaktadır.

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.