ÜRÜNLERİMİZ

Çok Katlı Panel Sistem Yapılar

Güçlü mühendislik çözümleri ile iki, üç veya dört katlı olarak üretilen prefabrik çok katlı panel sistem yapılar, tüm iklim koşullarına uygun çok amaçlı kullanım alanları ile müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Yüksek kapasiteli ihtiyaçlar için alan tasarrufu sağlayan çok katı yapılar, bu sayede ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır.

Çok katlı yapıların çelik konstrüksiyonu, statik hesaplar sonucunda ortaya çıkan uygun kesitli siyah çeliklerden imal edilir, bu çelikler iklim koşullarına göre boyanır. Kaplama ve yalıtım açısından malzeme seçiminde esneklik sağlar. Bu yapıların imalatında kullanılan malzemeler bölge ve iklim koşullarına göre değişkenlik gösteren bu yapıların tasarımı paket programlar yardımı ile yapılır (Tekla, SAP 2000 veya Strap vb.)güçlü statik ve mühendislik çözümleri ile güvenilir ve uzun ömürlü yapılardır. Panelleme sistemi sayesinde onarım kolaylığı ve yeniden kullanım imkanı veren yapılardır.

Kullanım Amaçları

Kalıcı ve Geçici Şantiye Kamp Yapıları, Ofisler, Konaklama Alanları, İşçi Kampları, Mutfak ve Yemekhane Alanları, Yatakhane Yapıları, Çamaşırhane, Islak Hacim Hijyen Alanları, Laboratuvarlar, Klinikler, Çok Amaçlı Sosyal Tesis Yapıları ve benzeri.

"Sektörünün lider markası dünyanın her yerinde yoluna emin adımlarla devam ediyor"

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.