ÜRÜNLERİMİZ

Panel Sistem Yapılar

Treysan’ın yüksek teknoloji ve kaliteyle üreterek sunduğu prefabrik panel sistem binalar, üretim hızı, nakliye ve montaj kolaylığı sağlamanın yanı sıra proje bazlı esnek tasarımı, taşınabilirlik özelliği ile de her türlü iklim koşullarına ve çok amaçlı kullanıma uyum sağlamaktadır.  Özel geliştirilmiş barkod takip sistemi ile panel üretimi, paketleme ve montaj aşamalarında zaman tasarrufu ve kolay proje takibi sağlanır.

Özel geliştirilmiş kaynaksız Robopanel duvar panelleri ve Robotruss makas üretimi teknolojileri ile üretim sürecini minimuma indirerek ekonomik olarak avantaj sağlanır. RoboPanel karkasları galvaniz çelik sactan imal edilir. Paneller iklim koşulları ve mühendislik hesaplarına istinaden gerekli kalınlık ve izolasyon malzemesi ile üretilir. Dış duvar panelleri dıştan boyalı trapez sac, içten ise uygun kalınlıkta fibercement, betopan ve suntalam ile kaplanabilir. İç duvar panelleri ise her iki yüzeyine uygun kalınlıkta fibercement, betopan ve suntalam ile kaplanabilir. Onarım kolaylığı ve yeniden kurulum avantajları yanı sıra yüksek ses ve ısı yalıtımlı, yangına dayanımlı malzemeler kullanılarak uzun ömürlü kullanım sağlanır. Panel binaların tasarım yükleri paket programlar yardımı ile yapılır (SAP 2000 veya Strap vb.). Uygun hesaplamalar ile elde edilen statik özellikleri ile konforlu ve güvenilir yapı olmalarına katkı sağlar.

Kullanım Amaçları

Kalıcı ve Geçici Şantiye Kamp Yapıları, Ofisler, Konaklama Alanları, İşçi Kampları, Mutfak ve Yemekhane Alanları, Yatakhane Yapıları, Çamaşırhane, Islak Hacim Hijyen Alanları, Laboratuvarlar, Klinikler, Çok Amaçlı Sosyal Tesis Yapıları ve benzeri.

"Sektörünün lider markası dünyanın her yerinde yoluna emin adımlarla devam ediyor"

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.