ÜRÜNLERİMİZ

Ön Üretim Çelik Yapılar

Ön üretimli çelik yapılar, çeşitli amaçlar için büyük ölçekli alan ihtiyaçlarına ekonomik alternatifler sunar, geniş kolon aralıklı yapıları geçmeyi ve büyük yüksekliklerde alanlar oluşturmayı sağlayan yenilikçi mühendislik çözümleriyle hızlı ve ekonomik alternatifler sunan ön üretimli çelik binalar, esnek boyutları, hızlı üretimi ve kolay montaj özellikleri ile her ihtiyaca uygun tasarlanarak kurulabilen yapılardır.

Ön üretimli çelik yapıların tasarımı paket programlar yardımı ile yapılır (Tekla, SAP 2000 veya Strap vb.), tasarım çalışmaları sonucu ortaya çıkan ana Taşıyıcılarına proje gerekliliklerine göre kaplama işlemi uygulanır. Kullanım amacına göre bu yapılar sandviç panel ile kaplanarak izolasyonlu yapılar elde edilir bu sayede soğuk iklim koşullarında kullanım kolaylığı sağlar.  İsteğe bağlı olarak trapez kaplamalar da kullanılabilir, bu şekli ile daha düşük maliyetli izolasyonsuz yapılar elde edilir.  Bu yapılarda yangına dayanımlı çelik boyası kullanılabilir, bu sayede çelik sisteminde 30-45-60-90-120 dk yangına dayanımı elde edilir. Ön üretimli çelik yapılar sağlam, güçlü ve hafif olmasının yanında sürdürülebilir çevre dostu üretimlerdir.

Kullanım Amaçları

Endüstriyel Yapılar, Fabrika Binaları, Üretim Tesisleri, Depolar, Atölye Yapıları, Spor Merkezleri, Uçak Hangarları, Alışveriş Merkezleri, Ekipman Depoları, Lojistik Depoları, Dükkanlar ve benzeri.

"Sektörünün lider markası dünyanın her yerinde yoluna emin adımlarla devam ediyor"

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.