ÜRÜNLERİMİZ

E-House, Substation ve Kontrol Yapıları

Treysan üretimi E-House ve Ekipman Yapıları, tasarımdan devreye almaya tüm aşamalarda yenilikçi çözüm önerileri ve geniş hizmet avantajlarıyla sektörde öne çıkmaktadır. Modüler, esnek ve her zaman ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış E-House yapılar, zaman tasarrufu sağlayan, uygun maliyetli konteyner ya da prefabrik çözümlerdir. E-House, taleplere göre şekillendirilmiş, montajı ve testleri önceden yapılmış modüler istasyonlardır. Geçici çözümlerin gerekli olduğu durumlarda veya erişilmesi zor olan yerlerde kullanım için idealdir. Bunun temel sebebi, montajının ve işletmesinin kolay olmasıdır.

Modüler yapılar olarak tasarım esnekliği sunan E-house ve ekipman yapıları, proje gerekliliklerine ve iklim koşullarına göre çeşitli teknik özelliklerde (yangına dayanıklı, patlamaya dayanıklı, korozyona dayanıklı, gaz sızdırmazlığı vb.) sağlanabilmektedir.

Treysan, üretimini yapmış olduğu modüler E-house yapılarının (orta ve alçak gerilim sistemleri, HVAC, F&G, elektrik sistemleri, yangın söndürme sistemleri ve diğer yardımcı sistemlerin) fabrika ortamında montajını ve testini yapıp proje sahasına sevk eder. Montaj ve devreye alma maliyetlerini ve sürelerini azaltarak hızlı ve güvenilir çözüm önerileri sunar.

Kullanım Amaçları

Trafo Binaları, Kontrol Odaları, Güç Ünitesi Konteynerleri SCADA Modülleri, Lokal Ekipman Üniteleri (LERs), Akü Odaları, Data Merkezleri, , Güneş Enerjisi Evirici İstasyonları, Akü Enerjisi Depolama Üniteleri, Haberleşme Ekipman Konteynerleri ve benzeri.

"Sektörünün lider markası dünyanın her yerinde yoluna emin adımlarla devam ediyor"

İletişim Formu

Projelerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere not bırakın.